Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Odstąpienie od umowy

1. Zgodnie z Ustawą z 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta:
a. Klient ma prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny;
b. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym Klient wszedł w posiadanie produktu lub w którym, osoba trzecia, inna niż kurier InPost, wskazana przez Państwa, weszła w posiadanie rzeczy;
c. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Klient jest zobowiązany poinformować Karolczyk & Karolczyk Sp. z o.o.
Rypin,  ul. Warszawska 104, 05-507 Rypin, adres email: biuro@pieczoneiwedzone.pl, o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia, na przykład pismo wysłane listem za potwierdzeniem odbioru lub oświadczenie wysłane pocztą elektroniczną.
d. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby Klient wysłał informację dotyczącą wykonania przysługującego Klientowi prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
2. Skutki odstąpienia od umowy:
a. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy Klient otrzymuje całą kwotę, w tym koszty dostarczenia produktów.
b. P&W mam prawo potrącić dodatkowe koszty, wynikające z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia, innego niż najtańszy na stronie P&W.
c. P&W zobowiązuję się dokonać zwrotu zależności nie później niż 14 dni od dnia, od dnia dostarczenia decyzji przez Klienta o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.
d. Zwrot płatności dokonywany jest na rachunek bankowy Klienta lub przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Klienta użyte podczas opłacania zamówienia.
e. P&W ma prawo wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu zwrotu przez Klienta zamówionego produktu lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
f. Pożądane jest, aby zwrot zakupionych przez Klienta produktów nastąpił w momencie przesłania do P&W informacji o 
odstąpieniu od umowy. W wyjątkowych okolicznościach, zwrot zakupionych towarów musi nastąpić niezwłocznie po przesłaniu do P&W odstąpienia od umowy
g. P&W nie przyjmuje przesyłek wysyłanych za pobraniem.

Zaufane Opinie IdoSell
4.56 / 5.00 25 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-03
Wszystko idealnie
2024-04-03
Wszystko super, wędliny pyszne, obsługa na wysokim poziomie, na pewno jeszcze zamówimy!
pixel