FORGOT YOUR DETAILS?

Nasze wyroby z dziczyzny

Nasze wyroby z dziczyzny to produkty smaczne i zdrowe, pozyskiwane lokalnie, tylko z polskich lasów.

Na każdym etapie ich produkcji stosujemy w pełni ekologiczne podejście, dzięki czemu jesteśmy w stanie zachować ich naturalny charakter. Proces przygotowania dziczyzny opiera się na tradycyjnej technice wędzenia, z użyciem naturalnych przypraw, dzięki czemu zyskują one wyjątkowe walory smakowe. Nasze wyroby sprawdzą się jako wędliny na święta i inne wyjątkowe okazje!

Nieco wyższą cenę dziczyzny, rekompensuje niska zawartość cholesterolu oraz większe bogactwo składników mineralnych. Dodatkowo brak alergenów i barwników sprawia, że nasze wyroby są nie tylko smaczne i naturalne, ale przede wszystkim zdrowe.

Zapraszamy Państwa do zakupu naszych wyrobów w sklepach stacjonarnych Pieczone&Wędzone w Godziszewach, Brodnicy i Wilanowie. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego sklepu internetowego z wędlinami i dziczyzną.

Wyroby z dziczyzny – cena

Cena wyrobów z dziczyzny jest wyższa niż innych wyrobów, ze względu na sposób ich przyrządzania i zastosowanie wymagających, ekologicznych technologii. Co więcej, nasza dziczyzna pozyskiwana jest tylko z polskich lasów i przyrządzana z uwzględnieniem tradycyjnych procedur.

Więcej informacji na temat przygotowania dziczyzny znajdziecie na naszej stronie, w zakładce – O Nas.

Sklep z dziczyzną online

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie online, w którym oferujemy pełną gamę wyrobów z dziczyzny i wędlin, a także autorskie zestawy z dziczyzną. Wśród naszych produktów, warto wyróżnić kiełbasy dojrzewające, polędwicę dojrzewającą z dzika i comber dojrzewający z jelenia.

W naszym sklepie pieczoneiwedzone.pl znajdziesz tylko wysokiej jakości wędliny, pozbawione konserwantów i substancji wzmacniających smak.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami i do dokonania zamówienia!

TOP