FORGOT YOUR DETAILS?

Wieprzowe wyroby i wędliny

Dzięki wdrażanym przez nas ekologicznym technologiom, nasze wyroby i wędliny z wieprzowiny mają niepowtarzalny aromat. Jest to zasługa dodawania do wyrobów naturalnych i wyselekcjonowanych przypraw. Od wielu lat działamy w branży wędliniarskiej i doskonale rozumiemy potrzeby wymagających klientów.

Z całą odpowiedzialnością zapewniamy, że kiełbasa i ekologiczne mięso wieprzowe, które produkujemy i sprzedajemy, nie zawiera chemii, antybiotyków, czy też innych szkodliwych dla zdrowia substancji. Co jest istotne; nie stosujemy praktyk, w formie nastrzykiwania solanek, używania barwników, czy też polepszaczy smaków. Wszystkie wędliny są bez azotynu, czy też innych związków azotu. To wszystko z myślą o zdrowiu naszych klientów.

Wśród naszych wyrób z wieprzowiny możecie znaleźć; tradycyjne szynki, swojskie kiełbasy, a także tradycyjny boczek.

Sprawdzą się one jako element deski serów i wędlin na przyjęcie, ale także jako wędliny na święta. Nasze wyroby można również zamawiać jako gotowe zestawy swojskich wędlin.

Ekologiczne mięso wieprzowe w naszym sklepie online

Część klientów zastanawia się, gdzie można kupić zdrowe mięso wieprzowe, które zostało wyprodukowane tradycyjnymi metodami? W internecie znajdziecie Państwo szereg różnych propozycji. My jednak zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych oraz do sklepu online – www.pieczonewedzone.pl Znajdziecie tu pyszne i zdrowe propozycje wędlin i wyrobów garmażeryjnych!

Dzisiejszy świadomy klient poszukuje i kupuje zdrowe wędliny, bez azotynu sodu i innych konserwantów. Doskonale rozumiemy potrzeby wymagającego klienta i dlatego w naszych wyrobach, jak już wcześniej wspomnieliśmy nie stosujemy, tego rodzaju niezdrowych dodatków.

W naszej produkcji staramy się także unikać dodatku, jakim jest azotynowa sól peklująca. Stosujemy wyłącznie metody tradycyjne, tak jak to w przeszłości robili nasi dziadkowie. Wszyscy nasi klienci potwierdzają, że mięso produkowane z zastosowaniem naturalnych przypraw jest zdrowsze i smaczniejsze.

Nasze wyroby i wędliny z wieprzowiny zawierają naturalne przyprawy, dlatego też smakują wyśmienicie i cieszą się zainteresowaniem naszych klientów. Chcąc poznać więcej informacji dotyczących produkcji naszych wyrobów, zapraszamy do zakładki – O NAS.

Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu internetowego ze swojskimi wędlinami, gdzie starannie i z zastosowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa, dostarczymy produkty do waszych domów.

TOP