FORGOT YOUR DETAILS?

Skrzynka prezentowa pełna tradycyjnych wędlin!

Skrzynka prezentowa zawierająca wyśmienite wyroby mięsne jest naszą propozycją skierowaną zarówno dla indywidualnego odbiorcy jak i dla biznesu. Znajdujące się w niej wędliny pieczone i wędzone, kiełbasy , smalec, dania garmażeryjne oraz najwyższej klasy kozie sery długo dojrzewające zauroczą wszystkich koneserów dobrego smaku.

Specjalnie tworzone z myślą o naszych klientach, eleganckie skrzynki prezentowe z wędlinami staną się idealnym i niepowtarzalnym prezentem na wyjątkowe okazje. W czasie coraz powszechniej spotykanej pracy zdalnej, można podarować je swoim pracownikom z okazji świąt lub innych uroczystości. Jesteśmy przekonani, że skrzynka ze zdrową i smaczną żywnością może stać się ciekawym i oryginalnym podarunkiem dla pracowników.

Zapraszamy właścicieli oraz przedstawicieli firm do odwiedzenia zakładki Oferta dla Biznesu w naszym sklepie online pieczoneiwedzone.pl. Znajdą tam Państwo ciekawe propozycje skrzynek prezentowych na różne okazje. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Wyroby domowej roboty w eleganckim opakowaniu

W przypadku zamówień w ilości powyżej 50 sztuk skrzynki prezentowe mogą zostać pomalowane w kolorze firmowym. Jeśli są Państwo zainteresowani taką opcją, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem naszej firmy. Dane kontaktowe znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce Kontakt.

Różne rodzaje pieczystych wędlin i dziczyzny – wyjątkowy pomysł na prezent!

Nasze skrzynki prezentowe zawierają wyroby pieczone i wędzone, które nie zawierają szkodliwych dla zdrowia substancji chemicznych. Mięso, z którego powstają wolne jest od antybiotyków, alergenów i sztucznych barwników.

Pieczone wędliny i pozostałe wyroby charakteryzuje tradycyjny smak, ponieważ używamy przepisów z „poprzednich epok” i tradycyjnych metod ich produkcji. Klient świadomy, poszukujący najlepszej jakości produktów, na pewno doceni nasz trud włożony w tworzenie tradycyjnych wyrobów.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą skrzynek prezentowych, które będą idealnym podarunkiem dla wszystkich, którzy uwielbiają dobry smak oraz zdrowe, naturalne i wysokiej jakości produkty. To doskonały wybór wędlin na święta i inne uroczystości. W łatwy sposób skomponujecie z nich także deskę karnawałową na specjalne okazje.

Szeroki wybór wędlin znajdziecie w naszym sklepie online!

TOP