FORGOT YOUR DETAILS?

JAK DOSTARCZAMY NASZE PRODUKTY

Każdy produkt zamówiony przez Ciebie, jest starannie przygotowywany przez nas do wysyłki. Po złożeniu zamówienia, nasz pracownik wybiera z magazynu świeże, wystudzone produkty. Następnie starannie pakuje go w vacuum, waży, metkuje i przygotowuje paczkę do nadania.

Nasze produkty są vacowane oraz pakowane w temperaturze do 8 st.C. w dopasowane opakowanie. Doręczamy na terenie całej Polski za pomocą InPost w 24h od nadania przesyłki

Zamówienia złożone do godziny 17, są realizowane następnego dnia. Realizujemy wysyłki od poniedziałku (zamówienia złożone od piątku do niedzieli) do czwartku (zamówienia złożone do środy).

Ważna informacja!

Wędliny dojrzewające suszone, wędzone należy rozpakować w pierwszy dzień po odebraniu paczki, ponieważ hermetyczne zamknięcie wędlin wstrzymuje ich proces naturalnego suszenia. Wędliny w dniu wysyłki dopiero co zakończyły swój proces technologiczny i potrzebują odetchnąć i odpocząć aby sprawić Państwu jak najwięcej smakowych doznań.

P&W zastrzega sobie możliwość wystąpienia  różnic wagowych a zarazem wystąpienia różnicy w kwocie do zapłaty za zamówiony towar co jest podyktowane występującą różnicą wagową danych produktów. P&W zobowiązuje się do realizacji zamówienia, dobierając najbardziej zbliżoną wagę produktu do wagi z zamówienia Klienta.

Koszt wysyłki wynosi:
20 zł kurierem InPost na terenie całej Polski

TOP