FORGOT YOUR DETAILS?

JAK DOSTARCZAMY NASZE PRODUKTY

Każdy produkt zamówiony przez Ciebie, jest starannie przygotowywany przez nas do wysyłki. Po złożeniu zamówienia, nasz pracownik wybiera z magazynu świeże, wystudzone produkty. Następnie starannie pakuje go w vacuum, waży, metkuje i przygotowuje paczkę do nadania. Nasze produkty są vacowane oraz pakowane w temperaturze do 8 st.C. w dopasowane opakowanie. Doręczamy na terenie całej Polski za pomocą InPost w 24h od nadania przesyłki. Zamówienia złożone do godziny 17, są realizowane następnego dnia. Realizujemy wysyłki od poniedziałku /zamówienia od piątku do niedzieli/ do czwartku /zamówienia ze środy/.

Ważna informacja!

Wędliny dojrzewające suszone, wędzone należy rozpakować w pierwszy dzień po odebraniu paczki, ponieważ hermetyczne zamknięcie wędlin wstrzymuje ich proces naturalnego suszenia. Wędliny w dniu wysyłki dopiero co zakończyły swój proces technologiczny i potrzebują odetchnąć i odpocząć aby sprawić Państwu jak najwięcej smakowych doznań.

P&W zastrzega sobie możliwość wystąpienia  różnic wagowych a zarazem wystąpienia różnicy w kwocie do zapłaty za zamówiony towar co jest podyktowane występującą różnicą wagową danych produktów. P&W zobowiązuje się do realizacji zamówienia, dobierając najbardziej zbliżoną wagę produktu do wagi z zamówienia Klienta.

Koszt wysyłki wynosi:
20 zł kurierem InPost na terenie całej Polski

TOP